Hatay Evlilik Teklifi Paketleri ve Fiyatları

Sahilde Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket Fiyatlandırması
Hatay Sahilde Ateşten Yazı İle Evlilik Teklifi: Sahilde hoş bir organizasyon hazırladıktan sonra isterseniz görüntü kalitesi için ateşten yazılarla organizasyonunuzu renklendirebiliriz. Sahilde Evlilik Teklifi Organizasyonunda ortama ahenk sağlaması açısından ateşten yazılar pankartlara göre daha fazla tercih ediliyor.

Denizci Fenerleri: Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar veya kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna 20 adet karşılıklı 2 sıra durumunda yerleştirilir.

Yer Volkanları: Uzaktan kumanda ile ateşlenen 20 adet yer volkanı, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir biçimde yakılır.


Masa ve Sandalye: Üzerinde atıştırmalıklar (çerez, cips, meyve, peynir tabağı ) şampanya, kadehler, şamdan, mum, dekoratif objeler ve çiçek buketinin bulunduğu masa yürüyüş yolunun sonunda takdim edilir.

Gazebo veya Kargı: Yürüyüş yolunun sonunda bulunan masanızın etrafını çardak gibi çevreler, beyaz tüller ve perdelerle kaplanır.

Pankart: ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart, organizasyonun başında, ekibimizden 2 kişi tarafından bistro masanın hemen arkasında size bakacak biçimde açılır.

Şampanya, Kadehler ve Atıştırmalıklar: Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz masanızın üzerinde servis edilir. Atıştırmalıklarınız tercihiniz doğrultusunda yapılır.

Uçan Balon: 10 adet kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza takdim edilir.

Profesyonel Ses Sistemi, Müzik ve Jeneratör: Organizasyon boyunca size özel şarkı veya şarkılar dizüstü bilgisayar sayesinde çalınır, profesyonel ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör ve kabin plaj içerisinde konumlandırılır.

Özel Işıklar: Sahili size özel hale getirebilmek adına, spot ve led olmak suretiyle 2 farklı türde profesyonel ışık kullanıyoruz.

Fotoğraf Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı biçiminde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.

Profesyonel Video Çekimi: Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.

Hatay Sahilde Evlenme Teklifi
*Sahilde evlilik teklifi paketine, açıkladığimiz paket içeriği dışında ekleme veya çıkarma yapılabilir. Pakete eklemek istediğiniz herhangi bir hizmet ek olarak ücretlendirilecektir. Pakete dahil olan hizmetler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ödemeler organizasyon öncesi nakit olarak alınır.
Sahilde denize doğru atılan havai fişek gösterisi, palyaço ile eve veya iş yerine hediye servisi, organizasyonun yapılacağı Sahile özel araçla aktarım hizmeti, özel dekorlar, Sahilde barkovizyon gösterisi, ekstra fotoğrafçı ve kameraman size önereceğimiz paket ekstralarındandır.
Fiyatlandırmalarımız tercih edeceğiniz paketlere göre değişmektedir
Organizasyon öncesinden sizlerle iletişim sağlayıp İdeal fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA