Hatay Kumsalda Sürpriz Evlilik Teklifi

Birbirinden farklı evlilik teklifi organizasyonu paketleri ile Hatay Evlilik Teklifi hizmetinizde. Sizlerin düşüncelerini ve hayalindeki evlilik teklifi organizasyonlarını profesyonel ekibimiz ile geliştirerek yeni fikirler üretmeye ve sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Gelin, eş adayınıza duygusal anlar yaşatacak bir organizasyona imza atalım ve Hatay kumsalda evlilik teklifi organizasyonu yapalım. detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hatay Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi Senaryomuz
Organizasyon tarihini ve detaylarını görüştüğümüz gün, organizasyon yöneticimiz sizinle tüm ayrıntıları ve programı paylaşacak. Ekip arkadaşlarımızla yapacağımız bilgilendirme toplantısı sonrasında da sizin tek yapmanız gereken, tek taş yüzüğünüzü alıp, eş adayınızı organizasyon yerine getirmek olacak. Organizasyon saatinden minimum 4 saat önce bizler ekibimizle, sizin istediğiniz plajda hazırlıklarımıza başlıyoruz. Sadece Hatay içinde değil, Mersin Adana ve  çevre illerindeki plajlarda da organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Anlaştığımız saatte, anlaştığımız plaja sevdiğiniz kişiyle geldiniz. Kuma ayak bastığınız anda tüm ekip sizin için hazır, masal organizasyonunuz başlıyor. Uçan balonlarınız tüm heyecanınızı alacak bir ekip arkadaşımız tarafından içten bir gülümsemeyle verilir. Sizin için özel olarak seçilmiş ( siz belirtmedikçe, profesyonel ekibimiz size özel romantik şarkı listesi hazırlıyor. ) müzik fonda, kendinizi özel hissedeceğiniz uzun bir kırmızı halı ve mistik denizci fenerlerinin içindeki kandil lambalarının egzotik aydınlatması… Size önerimiz o yürüyüş yolunu, tadını çıkara çıkara, yavaş yavaş yürümeniz. Bu özel anınıza organizasyon yöneticimiz olan profesyonel fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız eşlik ediyor olacak. Tüm plaj size ait, sizin için hazırlanmış ve süslenmiş, sizin şarkınız rüzgarın sesiyle karışıyor.

Evlilik teklifi anı için sizlere 2 seçenek öneriyoruz. İlki heyecanla beklediğiniz o evrensel kabul edilen diz çökme ve teklifi yürüyüş yolunun hemen sonunda yapmak. Diğer bir seçenekse, masanıza geçip şampanyanızı yudumladıktan sonra yaklaşık bir 15 dakika kadar sonra teklifi yapmak. Böylece eş adayınıza ikinci bir sürpriz yapmış olabilirsiniz. Sevdiğiniz kadının ‘evet‘ sesi, gözlerindeki o mutluluk, yüzündeki o tebessüm. Belki de hayatınızdaki her şeye değer.

Yürüyüş yolunun sonunda sizi, o güne özel hazırlanmış bir masa, masanızda özel dekoratif objeler ve süslemeler, cips ve çerez atıştırmalıklarınız, şampanya ve kadehleriniz bekler. Masanızın etrafı tül süslemelerle çevrili gazeboyla ( çardakla ) kısmen kapatılır. Masanızın etrafı cam fanuslar ve led mumlarla, büyük bir kalp içine alınır. Masal konsepti sizler için hazır, ekip arkadaşlarımız sizi yönlendirmek için yerlerinde hazır. Siz baş başa bu romantik anın keyfini çıkarırken, organizasyon yöneticimiz olan fotoğrafçımız ve profesyonel kameramanımız özel anlarınızı unutulmaz yapar. Şampanyanız patlatılır ve özel kadehleriniz de servis edilir.

Doğanın mavisiyle ve yeşiliyle mutluluğunuza eşlik ettiği kumsal paketinde her şey en ince ayrıntısına kadar sizin için titizlikle düşünülür ve özenle hazırlanır. Sizler de kendi masalınızın baş kahramanları olarak, bu gününüzü her anını yaşayarak ve keyfini çıkararak yaşarsınız.

Hatay Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme ve Çıkarma Yapılabilir Mi?
‘Plaj/Kumsal Evlilik Teklifi ‘ paketine ekleme çıkarma yapılabilir. Küçük detaylar dışındaki eklemeler ekstra olarak ücretlendirilir. Havai fişek gösterisi plaj/kumsal konseptine oldukça yakışan bir etkinliktir. Boyutlarına, çeşitlerine ve havada kalış sürelerine göre tercih edeceğiniz hava fişeklere göre ekstra ücretlendirme yapılır. Şarap, meyve tabağı, yemek, pasta, özel transferler, özel servis gibi paket dışı eklemeler yapabilirsiniz. Zevklerinize uygun olmayan ya da fazla bulduğunuz süslemeler ve detayları paketinizden çıkarabilirsiniz. Ancak hali hazırda paket içeriklerinde açıkladığımız gibi kurgulanan bir paket olduğundan dolayı, çıkarmalarda bir fiyat indirimi söz konusu olmayacaktır.

Sizler İçin Önerilerimiz
Dilerseniz bu eşsiz ve özel anınıza paket dışında eklemeler yapabilirsiniz.

Havai Fişek Gösterisi: Siz şampanyanızı yudumlayarak, romantik anın tadını çıkarırken size çok yakın mesafeden bir havai fişek gösterisi başlatıyoruz.
Hediye paketi: Sevdiğiniz kişiyi daha çok heyecanlandırmak ve daha çok şaşırtmak isterseniz, hediye servisini gerçekleştirmek üzere eş adayınıza Sizden gelen özel notlar ve hediyeler sunuluyor.
Özel Araç Hizmeti: Organizasyon öncesi ve sonrası özel araç hizmeti sağlıyoruz. Lüks araçlarla verdiğimiz bu hizmeti özel kırmızı halılar destekliyor.
Özel Yemek Menüsü: Size özel hazırlanmış yemek menüsüyle romantik anın tadını çıkarabilirsiniz.
Özel Işıklar: Tercih ettiğiniz paketin mekanına uygun özel ışıklar temin ediyoruz.
Özel Ses Sistemleri: Tercih ettiğiniz paketin mekanına göre (büyüklü, ses akustiği), özel ses sistemiyle müzik sesinin daha net çıkmasını sağlıyoruz.
Özel Dekorlar: Tercih ettiğiniz paketin mekanına göre özel dekorlar kullanıyoruz. Gazebo çadır, ahşap eskitilmiş kapı dekoru, size özel yaptırılmış fotoğraf çerçeveleri gibi.
Barkovizyon Gösterisi: Sizin için hazırlanmış video klip ya da fotoğraf slaytınızı, barkovizyondan yansıtıyoruz

Hatay Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyon ücretlendirme
Ücretlendirme ve Ödemeler
Organizasyon detaylarını ve tarihini görüştüğümüz gün, seçtiğiniz paket ve varsa eklemek istediğiniz detaylara göre bir ücret belirlenir. Görüşme günü, organizasyon tarihinizin rezerve edilmesinden ve programa alınmasından önce ödeme nakit olarak alınır. Yoğunluk dönemlerine ve özel günlere göre ( 14 Şubat Sevgililer Günü, Yılbası Gecesi, Bayram Günleri, yaz dönemleri gibi ) ücretlendirmemiz ve paket içeriğimiz değişebilir.

Kurumsal Olarak Mersin, Adana, Gaziantep,Osmaniye,Hatay Niğde ve çevre ilerde evlilik teklifi konusunda profesyonel anlamda hizmet veren ilk ve tek organizasyon firması olmanın gururunu yaşıyoruz

ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Ofis İletişim : 0322 363 69 42
Whatsapp bilgi hattı : 0545 665 03 63
Organizasyon bilgi hattı: 0545 546 49 01
Organizasyon bilgi hattı: 0541 638 15 45
Organizasyon bilgi hattı: 0542 674 04 78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA